Ny samarbeidspartner : Avantor

Arrangøren av Grefsenkollen Opp har tegnet ny samarbeidsavtale med Avantor.

Avantor er blant Norges ledende byutviklere. For tiden er fokus på videreutvikling av Nydalen, det nye bydelssenteret i Nordre Aker i Oslo. I tillegg til å være en bydelsutvikler, har Avantor bred kompetanse på de fleste områder innen forvaltning, drift, utvikling og utleie av næringseiendom.

Hovedformålet i avtalen mellom Avantor og Nydalens SK  er å skape aktivitet og fellesskap blant bedriftene lokalisert i Nydalen og omegn. I tillegg er formålet å utvikle samarbeid til felles beste knyttet til klubbens aktiviteter. For Avantor er det et mål at avtalen bidrar til å synliggjøre bedriften sitt engasjement i Nydalen og omegn, samt å øke Nydalens attraktivitet.

For Grefsenkollen Opp passer dette perfekt!

Se Nydalens Skiklub’s hjemmeside for mer info om avtalen med Avantor

 

Kunne du tenke deg å inngå samarbeidsavtale med Grefsenkollen Opp eller Nydalens Skiklub?  Ta i så fall kontakt med Økon0mi-ansvarlige. Kontaktinfo på klubbens hjemmeside

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *